Pozdravljeni, Prijava

O podjetju:

 Ustanovljeno je bilo leta 1994, s prvotnim imenom Učila, saj je sprva izdajala predvsem literaturo za otroke, učila in učne pripomočke. Kmalu se je tovrstna programska usmeritev začela širiti in zajemati tudi izdaje za odrasle in mladino, predvsem leposlovje, biografije, poučno literaturo in priročnike. Velik napredek je založba naredila že leta 2002, ko se je s temeljito prenovo svojega knjižnega programa, z ustanovitvijo knjižnega kluba FELIX in odprtjem prve lastne knjigarne z imenom FELIX povzpela v sam vrh slovenskega založništva. Eden največjih poslovnih projektov založbe Učila International v zadnjem času pa je prav uvedba blagovne znamke ŽEPNA KNJIGA, s katero je kot prva slovenska založba prodrla na slovenski knjižni trg... 


Kontakt za spletno knjigarno Felix.si:
TELEFON ZA NAROČILA IN INFORMACIJE: 04 598 00 10 (07:30 - 16:30)
W: www.felix.si 
E: narocila@felix.si


Učila International, založba, d.o.o., Tržič
Cesta Kokrškega odreda 18
SI-4294 Križe
T: 04 598 00 00
F: 04 59 58 159
E: ucila@ucila.si
TR pri NLB d.d. št. SI56 0292 2025 6190 672
SWIFT LJBASI2X
ID za DDV SI54165504
Matična številka 1587838
Reg. pri Okrožnem sodišču v Kranju, št. 1/06708/00

Osnovni kapital: 8.763,14 €


KONTAKTI: 

Direktor
Srečko Mrvar
Srecko.Mrvar@ucila.si
 
Tehnični direktor
Štefan Škvorc
Stefan.Skvorc@ucila.si, 04 598 00 12
 
Direktorica založništva
Mojca Benedičič
Mojca.Benedicic@ucila.si
 
Vodja prodaje
Dominik Mrvar
Dominik.Mrvar@ucila.si, 04 598 00 19 /040 667 345
 
 
Prodajni oddelek
Ksenija Bauman Blažič, naročila in reklamacije
Ksenija.Bauman@ucila.si, 04 598 0015

Pika Babič, komercialistka
040 458 104
 
Irena Prašnikar, komercialistka
051 362 014
 
Tomaž Knap, komercialist
Tomaz.Knap@ucila.si, 040 226 347
 
Marko Pestotnik, komercialist
Marko.Pestotnik@ucila.si, 040 458 101
 
Malči Polda, komercialistka
Malci@ucila.si, 040 835 519
 
Špela Kokalj, komercialistka
Spela.Kokalj@ucila.si, 040 835 527
 
Suzana Eckert, vodja uvoza/purchasing manager
Suzana.Eckert@ucila.si, 04 598 00 01

Irena Grilc, vodja knjigarn
Irena.Grilc@ucila.si, 031 305 604
 
 
Stiki z javnostmi
Vse novinarje naprošamo, da ogledne in recenzijske izvode, odgovore na vprašanja in druge podatke, ki jih potrebujete, naročite prek e-pošte.
Novinarji@ucila.si

 
Računovodstvo
Eva Zupan, računovodkinja
Eva.Zupan@ucila.si, 04 598 0014

Uredništvo

Branka Fišer, urednica
Branka.Fiser@ucila.si
 
Likovno-tehnično uredništvo
Marjeta Novak, likovna urednica
Marjeta.Novak@ucila.si
 
 
 
Skladišče
Jože Bida
M: 06 424 24 00
 
Jože Dolhar
T: 06 424 24 00


Košarica  

Ni izdelkov

Dostava 0,00 €
Skupaj 0,00 €

Na blagajno


E-novice

Želite prejemati novice po elektronski pošti ?